Szamba betonowe ekologiczne

Szambo – zbiorniki okrągłe

Nasza firma oferuje profesjonalnie wykonane szamba betonowe ekologiczne. Wszystkie dostępne produkty wyróżnia wysoka jakość wykonania i trwałość. Proponowane przez naszą firmę solidne zbiorniki na szambo doskonale sprawdzają się nawet w trudnych warunkach. W ofercie znajdą Państwo różne modele zbiorników takich jak szamba betonowe ekologiczne. Dostarczymy rozwiązania umożliwiające wybór różnorodnych konstrukcji zbiornika. Dzięki temu możemy dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Posiadamy m.in. szamba betonowe dwukomorowe oraz trójkomorowe. Nasz szeroki asortyment zapewnia wybór takiego modelu, który najbardziej Państwu odpowiada i pasuje do panujących na danym terenie warunków. Jeśli chodzi o szamba betonowe, cennik jest uzgadniany w sposób indywidualny. Na Państwa życzenie osadzamy szamba betonowe, ceny zaś uzależnione są od wybranych rozwiązań i stopnia skomplikowania robót ziemnych.

W ofercie Awa Transbet znajdziecie Państwo zbiorniki okrągłe na szambo o wielkościach:

  • 2 m3
  • 5 m3,
  • 6 m3,
  • 7 m3,
  • 8 m3.

W ofercie znajdują się tylko szamba betonowe z atestem higienicznym HK/W/0315/01/2010.

Zbiorniki okrągłe na szambo wykonane są z betonu B30 (C25.30). Ściany mierzą grubość 100-120 mm, natomiast dno 120 mm.

Zbiorniki okrągłe na szambo wykonane są z betonu B30 (C25.30). Ściany mierzą grubość 100-120 mm, natomiast dno 120 mm. Uwaga! W celu uzyskania gwarancji na zbiornik należy zastosować się do zaleceń montażowych na szamba betonowe – cennik tego typu usług ustalany jest indywidualnie w zależności od trudności zlecenia. Oznacza to, że musimy dokonać szczegółowych pomiarów oraz zbadać grunt, na którym będziemy pracować. Skorzystanie z naszych usług jest gwarancją fachowo wykonanego montażu.

  1. Roboty ziemne przeprowadzać należy według zasad ogólnych, z uwzględnieniem zróżnicowanych warunków gruntowo-wodnych.
  2. Przystępując do montażu zbiornika na szambo, zaleca się wykonanie podkładu z betonu chudego (klasa wytrzymałości B7,5- B10) o grubości 20 cm lub piasku stabilizowanego. Jeżeli zachodzi konieczność obniżenia poziomu lustra wód gruntowych, zalecamy zastosowanie studzienek depresyjnych bądź igłofiltrów.
  3. Wykopy można przeprowadzać ręcznie lub mechanicznie. Rodzaj skarpy uzależniony od rodzaju gruntu.
  4. Dno zbiornika okrągłego Awa Transbet mierzy 12 cm. W Zakładzie Prefabrykacji ściany zbiornika pokrywane są podwójną warstwą Bitizolu lub Disperbitu (w momencie odbioru).

 

szambo jednokomorowe małe

Szamba betonowe dwukomorowe z atestem

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zajmujemy się również osadzaniem zbiorników w trudnych warunkach gruntowych. Iły, luźno osypujący się piach czy wysoki poziom wód gruntowych nie stanowią dla nas problemu, mimo że to nie najlepsze warunki na szamba betonowe. Cennik tego rodzaju usług jest więc zróżnicowany w zależności od utrudnień związanych z danym zleceniem. Wykonujemy jednak usługi montażu takiego zbiornika na terenie wielu miejscowości, niezależnie od okoliczności towarzyszących oraz wielkości rezerwuaru – montujemy zarówno szamba betonowe dwukomorowe, jak i trójkomorowe. Za opłatą w wysokości 200 zł wykonujemy także wykop w specjalistycznym szalunku.
szambo betonowe w szalunku

Wykop w specjalistycznym szalunku

Przypominamy o możliwości zamówienia zbiorników o różnych średnicach otworów wlotowych i wylotowych. Dzięki szerokiemu wachlarzowi możliwości technicznych produkujemy bardzo zróżnicowane szamba betonowe. Ceny naszych usług różnią się więc ze względu na różne rodzaje dostępnych w ofercie modeli. Jesteśmy bardzo elastyczni, jeśli chodzi o nasze szamba betonowe – cennik jest uzgadniany po szczegółowym badaniu gruntów. Proponujemy zatem umówienie spotkania, podczas którego zostaną ustalone szczegóły całego zlecenia.

Ceny naszych usług różnią się ze względu na różne rodzaje dostępnych modeli szamb betonowych, cennik jest uzgadniany po szczegółowym badaniu gruntów.

Inne zastosowania zbiorników

Zapraszamy do zapoznania się z przykładami zastosowań zbiorników betonowych okrągłych do celów innych niż gromadzenie nieczystości. Oferujemy zarówno szamba betonowe dwukomorowe, jednokomorowe, jak i trójkomorowe. Pomożemy dobrać odpowiedni model każdemu zainteresowanemu. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą. Wykonujemy i osadzamy szamba betonowe, ceny których są bardzo atrakcyjne, a główne tereny, na których działamy to Mazowieckie i jego okolice – przede wszystkim miasta takie jak Radom czy Warszawa. Oferujemy zawsze profesjonalnie wykonane szamba betonowe, cena ustalana jest indywidualnie po zbadaniu podłoża i określeniu potrzeb Klienta.

studzienka wodomierzowa
przepompownia